Вакуумні банки для масажу особи Диво Банки 2ш/умасаж обличчя вакуумними банками в домашніх умовах (MR)
Банку масажна для вакуумного масажу, маленька, діаметр 50 мм (2 шт. в упаковці)
Банку масажна для вакуумного масажу, за рахунок якого відбувається приплив крові й лімфи до шкіри, поліпшується її харчування, шкіра стає еластичною і пружною.
Перед застосуванням банки масажної пневматичної, шкіру рекомендується змастити масажним маслом або кремом, потім встановити банки дозуючи силу вакууму їх стисненням.
Властивості вакуумного масажу
У косметологічному салоні його проводять силіконовими або гумовими банками, а також за допомогою професійних апаратів з насадками, які дозволяють в пульсуючому режимі дозувати рівень негативного тиску.
Вакуумний масаж обличчя в домашніх умовах — процедура, для якої, як і в салонах, застосовуються силіконові, скляні, рідше — гумові банки, а також зручні компактні вакуумні пристрої та масажери для домашнього користування. Метод полягає в створенні негативного тиску в банку або насадці шляхом ручного або автоматичного (з допомогою приладу) видалення повітря, після чого виявляється статичний або динамічний вплив.
В результаті цього:
Розтягуються і розслабляються спазмовані мімічні та жувальні м'язи.
Розкривається додаткова капілярна мережа, збільшується приплив крові, а з нею — кисню, поживних речовин і мікроелементів.
Підвищуються обмінні процеси і прискорюється клітинна регенерація.
Ліквідуються застійні явища тканин, особливо під очима, видаляються токсичні і недоокислені продукти обміну, завдяки поліпшенню відтоку венозної крові і лімфи.
Зменшується ступінь жирових відкладень в області підборіддя.
Активізуються фібробласти, що виробляють білки колагену і еластину.
Нормалізуються колір особи і природне зволоження шкіри. Підвищуються її еластичність і тонус мімічної мускулатури, розгладжуються дрібні зморшки біля зовнішнього кута очей, губ, на підборідді, зменшується глибина носогубної складки.
Створюються умови для нормалізації функції сальних і потових залоз, виходу відкритих комедонов, звільнення проток залоз.
Зменшується пористість шкіри і підвищує її захисні властивості.
Таким чином, вакуумний масаж обличчя — це не тільки косметичний, але і лікувальний метод впливу.
Правила проведення процедури
Масаж обличчя рекомендується починати після 30-35 років, коли з'являються дрібні зморшки і обвислості тканин. Він звичайно поєднується з впливом на шкіру в області надключичних ямок і шиї. При цьому потрібно мати на увазі, що проводити його слід тільки по бічних і заднебоковым поверхнях шиї, не зачіпаючи зону щитовидної залози. Для поліпшення відтоку лімфи і венозної крові процедуру бажано починати з опрацювання надключичних лімфатичних вузлів шиї.
Техніка вакуумного масажу обличчя і шиї за допомогою банок майже нічим не відрізняється від такої при застосуванні апаратного масажу. Оброблювану поверхню необхідно змастити масажним кремом, косметичним гелем або маслом. Попередньо повітря видаляється апаратом або шляхом здавлювання силіконової або гумової груші, після чого вона встановлюється на необхідну ділянку.
У надключичной області банку фіксується точково на кожній дільниці на 2-5 секунд. Її не слід обертати або зміщати. Цю процедуру повторюють 7-10 разів. Точно такі ж дії, але до 5 разів, здійснюють в області очей і навколо очей. У цих місцях не можна створювати вираженого негативного тиску в банку.
Схема постановки вакуумної банки в периорбитальной зоні, області верхніх і нижніх повік.
Після цього приступають до масажу шиї. Для цього вільну руку встановлюють в точку ключиці і плечового суглоба. Другою рукою плавно і в повільному темпі зміщують банку у висхідному та низхідному напрямках по бічній і заднебоковой поверхнях шиї. Тільки після того, як м'язи і шкіра розігрілися, можна переходити до більш глибокого і енергійному впливу.
Схема основних масажних ліній
Масаж обличчя вакуумними банками
Лоб
Для масажу цієї зони необхідно мати дві банки з діаметром 33 мм і 22 мм, Якщо перша не присмоктується до шкіри чола, використовується банку з меншим діаметром. Рухи повинні здійснюватися:
Вертикально знизу вгору і зверху вниз (також вертикально). Попередньо треба наморщити лоб.
Від середньої лінії до скроневої області вліво і вправо по черзі, вільною рукою притримуючи шкіру протилежної половини лоба. По всім цим напрямкам процедура виконується банкою діаметром 33 мм, після чого повторюється, але вже меншої банкою (діаметром 22 мм) і з доповненням спіралеподібних рухів. У цьому випадку можна проробляти кожну зморшку окремо.
В точках центральної лінії лоба (область поперечного, вінцевого кісткового шва) слід масажувати довше, так як погане кровообіг в цій зоні і скорочення лобових м'язів при наморщуванні чола призводить до їх стійкого спазму і формування вертикальних зморшок. Масаж у цій зоні дозволяється робити за допомогою довільних рухів.
Надбрівні дуги і зона перенісся масажуються банкою діаметром 22 мм. Вона зміщується від перенісся трохи вгору по діагоналі до рівня середини правої брови. Те ж саме повторюється до рівня середини лівої брови. При цьому шкіра обличчя не повинна розтягуватися: вільною рукою фіксується шкіра в області протилежного боку.
Інші зони особи
Запобігання птозу тканин середньої третини обличчя (щоки) здійснюється зміщенням банки діаметром 33 мм Рухи спрямовані від кутів рота вздовж виличних м'язів до скронь, при цьому необхідно затриматися в точці виступу виличної кістки і в кінцевій точці руху. Губи з боку масажованої дотримуються долонею вільної руки. Те ж саме повторюється в положенні посмішки.
Опрацювання жувальних м'язів проводиться в положеннях з відкритим і закритим ротом спадними рухами в двох напрямках:
від межі нижнього століття з щокою до кута нижньої щелепи з захопленням шкіри над ним;
з тієї ж точки до підборіддя.
У місці з'єднання щелеп необхідно затриматися і помасажувати вгору і вниз.
Для запобігання обвисання тканин в зоні нижньої щелепи однією рукою фіксується підборіддя і тканини біля нього, а інший — банку зміщується вздовж дуги нижньої щелепи до вушного козелку по черзі з кожної сторони. Потім масаж проводиться в протилежному напрямку — від щелепного суглоба до підборіддя по дузі нижньої щелепи.
Жирові відкладення під підборіддям і зменшення зморшок на ньому здійснюється короткими круговими рухами в цих зонах.
В кутках очей масажують рухами у вигляді півкола при розтягнутій пальцями шкірі. Вертикальні зморшки над верхньою губою і в кутах рота усуваються масажем кругової м'язи в змозі її напруги і при відкритому положенні рота. У місцях зморшок необхідно зробити затримку.
Масаж в області носогубних складок проводять з метою поліпшення лімфодренажу. Рухи проводяться плавно і повільно від кута очей уздовж носа, далі — по носогубной складці до області підщелепних лімфовузлів і з переходом на шию.
Тривалість масажу особи вакуумними банками становить від 5 до 15 хвилин. Перші процедури повинні бути м'якими і плавними, під час наступних — інтенсивність впливу необхідно поступово нарощувати.
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Вакуумний насос (помпа) | Ні |
Вага | 50 г |
Кількість в наборі | 2 шт. |
Матеріал | Силікон |
Стан | Новий |
- Ціна: 193,75 ₴